Dicco Crystal 30 White - uue põlvkonna täiuslikult valge viimistlusvärv


Dicco Crystal 30 White püsib valge pikemat aega. See on tiksotroopne värv ja seda iseloomustab silmapaistev kattevõime.

Köögi- ja vannitoamööbli värvimiseks kasutatakse laialdaselt vastupidavaid happekõvenevaid värve. Tikkurila on üks happekõvenevate värvide tootjatest, kellel on tugev ajalooline taust ja usaldusväärne tootevalik. Ettevõte jätkab pidevalt oma happekõvenevate värvide modifitseerimist ja omaduste täiustamist, et täita kõiki vajalikke nõudmisi.

Dicco Crystal 30 White on nüüdisaegne toode, mis põhineb täiesti uutel polümeeridel, mille abil püsib värv pikemat aega briljantselt valge. Selle happekõveneva värvi teine suur eelis on see, et värv ei sisalda aromaatseid lahusteid ja seda on lihtne kasutada, nagu kõiki traditsioonilisi värve.

Dicco Crystal 30 White on poolmatt ja see töötati algselt välja köögiuste ning -mööbli värvimiseks kui kiiresti kuivav ning hea keemilise ja mehaanilise kulumiskindlusega värv. See sobib ideaalselt MDF-ile ja ka muudele puidust sisepindadele.

Tiksotroopne värv

Dicco Crystal 30 White on tiksotroopne värv ja see on heade katmisomadustega isegi servadel ja soontes. Värvi on lihtne pihustada ja see tagab tänu oma täitevõimele sileda viimistluse.

Tehnilisi lisaandmeid vaadake tootekirjeldusest:
Dicco Crystal 30 White