Tikkurila disainpõrandad


Põrandad on mõeldud vastu pidama intensiivsele kulutamisele, kuid nende välimus ei pea olema igav. Tikkurila disainpõrandate tehnikaid kasutades saab igaüks luua individuaalse ja värvikama põranda ilma kulumiskindluse osas kompromisse tegemata.
Eriefektid annavad võimaluse luua täielikult uudse ilmega põrandaid sellistes üldkasutatavates kohtades nagu restoranid, kohvikud, ostukeskused ja ärihooned. Disainpõrandad loovad unikaalse atmosfääri klassiruumis või firma puhketoas, koosolekuruumis või butiigis.


Disainpõrandate tehnikad Perforeeritud kleebistega disainpõrandad

Erinevat liiki perforeeritud kleebiste ja Tikkurila tippklassi laki Temafloor 210 Clear abil saab põrandatele anda informatiivse sisu.

3D disainpõrandad


Spetsiaalsete perforeeritud kleebiste ja mõne kihi tippklassi laki Temafloor 210 Clear abil saab põrandale luua 3D-efekti.


Lugege lisa Tikkurila disainpõrandate kontseptsiooni kohta


Disainpõrandate brošüür INGLISE KEELES
Design_floors_brochure

Efektsed mustrid toovad põranda esile täiesti uuel moel ning annavad restoranidele, kohvikutele, kaubanduspindadale ja ärikeskustele värske ilme. Disainpõrandad loovad õige meeleolu klassiruumides, ettevõtete puhke- ja koosolekuruumides.

Design_floors_brochure