Kontakteeruge meiega


Müügiosakond

Indrek Perk
Puidutööstusvärvide segmendijuht
Tel: +372 505 3263; +372 659 8954
Indrek.Perk@tikkurila.com

Kaido Kukk
Tootejuht, Baltikum, puidutööstusvärvid
Tel: +372 502 3279; +372 650 1193
Kaido.Kukk@tikkurila.com


Tarmo Mooste
Tehniline müügikonsultant, põrandad ja funktsionaalsed värvid
Tel:  +372 526 2040; +372 659 8959
Tarmo.Mooste@tikkurila.com


Daago Lipp
Metallitööstusvärvide segmendijuht
Tel: +372 505 7963; +372 650 1192
Daago.Lipp@tikkurila.com
Sergei Joganson
Tehniline müügikonsultant, metallitööstusvärvid
Tel: +372 529 9655; +372 659 8958
Sergei.Joganson@tikkurila.com
Rain Mägi
Müügispetsialist, puidutööstusvärvid
Tel: +372 5389 6250
Rain.Magi@tikkurila.com