1

Viimased uudised

Uus Fontedur FL Matt on osa disainikontseptsioonist

Lakki saab toonida loomaks poolläbipaistvaid halle värvitoone lähtuvalt Pro Grey värvikaardist (toonid TVT 5140–5154). Kasutades seda lakki ja oma loovust, saate luua unikaalsed põrandad restoranidesse, baaridesse, kohvikutesse, ostukeskustesse ja teistesse kommertshoonetesse.

Loe lähemalt

Temadur HS 90 - kui soovite näidata eriti kõrget kvaliteeti

Uus, kõrge kuivainesisaldusega kahekomponentne polüuretaanvärv Temadur HS 90 moodustab sileda ja siidise pinna, mis sarnaneb auto värvile. Värvil on kõrge kulumiskindlus, see on lihtsasti puhastatav, see ei kriidistu säilitades hästi läiget ja värvitooni.


Lahendused

Tikkurila pakub kõrge kvaliteediga keskkonnateadlikke lahendusi erinevatele pindadele ja objektidele. Meie tegevuse võti on aidata oma klientidel teha jätkusuutlik valik ja olla neile pikaaegseks parnteriks. Vaadake lahendusi lähemalt...


Tooted

Tikkurila arendab ja toodab suurt valikut värve ja pinnakatteid erinevatele tööstusharudele, samuti ehitusplatsil paigaldamiseks.  


Värvimissüsteemid

Leia värvimissüsteem projektile või ärile kasutades "Tikkurila värvimissüsteemide otsingusüsteemi" või küsige nõu müügiosakonnalt.Teenused


Metall/Betoon
telefon: +372 659 8959  e-mail: toostusvarvid@tikkurila.com