Tunto Kivi värvikaart

Tunto Kivi on Soome looduslikust kivist valmistatud toonitav kivipinnakate, millega saab luua efektseid pindu sisetingimustes. Sobib kasutamiseks nii suurtel seinapindadel kui ka dekoratiivse elemendiga väiksematel pindadel.

Tootel on 4 valmistooni: valkjas hall lubjakivi, hall graniit, punane graniit ja must gabro. Valkjas halli lubjakivi ja halli graniiti saab toonida Tunto värvikaardi järgi veel 25-s värvitoonis. Kuna aluspind kumab kivipinnast läbi, siis tuleks esmalt pind värvida värvikaardis soovitatud tooni värviga.

Tähelepanu! Tunto Kivi on looduslik toode ja seetõttu võib värvitoon veidi erineda. Kontrolli tooni vastavust kaupluses olevast värvikaardist. 

Tunto Kivi valmistoonidTunto Kivi toonitavad värvitoonidTÄHELEPANU!

Värvitoonid ekraanil ei pruugi olla täpsed, sest on edastatud elektroonselt ning nende intensiivsus sõltub kuvari seadetest. Veenduge värvitooni sobivuses kasutades spetsiaalset värvikaarti kaupluses. Võimalusel võtke värvilaast endaga kaasa ning kontrollige värvitooni sobivust samas ümbruses ja valguses, kus seda kasutama hakkate.

Soovitatavad tooted kruntvärviks

 

Soovitatavad tooted