Taika värvikaart

Värvi ja valguse liit on igavene. Siiski, harva on nende kooslus sedavõrd eriline ja müstiline nagu Tikkurila Taika pärlmuttervärvide ja –lasuuride puhul, kus valgus oleks justkui püütud värvi sisse, saanud osaks selle olemusest.

Sädeleva Taika Helmiäismaali pärlmuttervärviga ja poolläbipaistva Taika Helmiäislasyyri pärlmutterlasuuriga saad tuua tavalisse tuppa muinasjututunnet, luua saladuslikku meeleolu, peegeldusi unistustest ja dimensioonidest, kuhu argipäev sind kunagi ei vii.

Avasta Taika värvide hõbedaselt helklevad heledad pärlmuttertoonid ja kullaläikelised vürtsikad soojad toonid.


Taika pärlmuttervärvi toonid

Katvaid Taika Helmiäismaali pärlmuttervärve kasutatakse efektsete seinte loomiseks siseruumides ning mööbli ja teiste esiletõstmist väärivate esemete värvimiseks.
Taika Helmiäislasyyri pärlmutterlasuuri toonid

Poolläbipaistvaid Taika Helmiäislasyyri pärlmutterlasuure kasutatakse efekti lisamiseks eelnevalt sisevärvidega värvitud seintele. Harmoonilise lõpptulemuse saamiseks kasuta alusvärviga sarnast tooni toonitud lasuuri.TÄHELEPANU!
Värvitoonid ekraanil ei pruugi olla täpsed, sest on edastatud elektroonselt ning nende intensiivsus sõltub kuvari seadetest. Veenduge värvitooni sobivuses kasutades spetsiaalset värvikaarti kaupluses. Võimalusel võtke värvilaast endaga kaasa ning kontrollige värvitooni sobivust samas ümbruses ja valguses, kus seda kasutama hakkate.