Feelings värvikaardi värvilaastud

Feelings

Uuendatud Feelings värvikaardi värvilaastude valik pakub inspireerivat süsteemi värvide valimisel oma koju. Sisekujundajad ja värvimaailma professionaalid on loonud 5 peamist stiili, mis on üksteisest erinevad. Nimetatud erinevate stiilide kaudu saate väljendada oma isikupära ja katsetada, mis tundub just teile sobivat. Eelnevalt valitud stiili raames on sisekujunduse üksikasjalikke lahendusi oluliselt lihtsam valida.

Mõnede stiilide idee põhineb klientidelt saadud tagasisidelt. Värvitoonide valmine on lihtsam kui seda teha õigesti ja samm-sammult. Alustades oma ideede ja maitse-eelistustele sobivaima stiili valimisest, siis edaspidine värvitoonide valimine on juba lihtne. 

Iga stiili komplekt sisaldab üheksat värvikombinatsiooni, mis on kokku pannud professionaalide poolt. Kokku on värvikaardis 45 värvilaastu. Esimest korda oleme lisanud ka pärlmuttertoonid ja metalselt sädelevad Taika toonid.


Mõelge, millist tüüpi sisekujundaja te olete

Vaadake värvilaastusid ja mõelge, milline neist sobib kõige enam teie isikupäraga. Me muidugi ei väida, et igaüks leiab pakutuist just oma stiili. Iga inimene on ainulaadne, õnneks.

Meil kõigil on palju erinevaid isiksuseomadusi ja vastavalt muutuvatele oludele, muutuvad ka meie maitsed. Endale sobivaid ideid võite leida rohkem kui ühest stiilist. Viie põhilise stiili peamine mõte on selles, et need annavad sisekujundusele raamistiku, mis hõlbustab üksikasjade sobitamist interjööri.


Eheduse otsijaTundeline unistajaModernne minimalistLoov seiklejaValiv elunautijaTrendivärvid 2014 - 2015TÄHELEPANU!

 

Värvitoonid ekraanil ei ole täpsed ning ei vasta värvikaardile, sest on edastatud elektroonselt. Materjal, läige, valgustus ning paljud muud tegurid mõjutavad värvitooni tunnetust. Vali alati lõplik värvitoon spetsiaalsest värvikaardist kaupluses ning võimalusel võta värvilaast endaga kaasa ning kontrolli valikut samas ümbruses ja valguses, kus värvitooni kasutama hakkad.