Loo trendikas ja isikupärane sisekujundus ühendades kontrastseid toone

Kontrasttoonide kasutamine on uudne viis kombineerida värve. Selle asemel, et panna kokku omavahel sobivad toonid, ole oma valikutes mänguline.

Kui vastandid kohtuvad, siis esialgu nad põrkuvad, aga seejärel hakkavad üksteist täiendama. See, mis võib esialgu tunduda kummaline või üleliigne, muutub peagi ihaldusväärseks.

Uus viis värve kombineerida

Vastandvärvide kasutamise idee on tuttav moelavadelt. See tähendab, et kokku on sobitatud värvitoonid, mis esmapilgul ei tundu sobivat. See uus värvide kombineerimise viis võib esmapilgul olla veidi šokeeriv, sest me oleme harjunud järgima reegleid. Värvidega mängimine on siiski sageli seda väärt.

Too esmalt uusi julgeid toone oma koju detailide näol. Katseta uut tooni esialgu padjal, lambil või teistel tekstiilidel. Sein, nagu unistus, on värvitud seinavärviga Harmony, toon H320 Magnolia.

Katseta vastandtoonide kasutamist ka seintel ja mööblil või mis veel parem, mõlemal! H320 Magnolia on ihaldusväärne kaaslane tõmmule toonile N439 Abyss ja julgele sinisele M354 Macaw.

Õrn J426 Lilac loob rahuliku tausta kõige hulljulgematele sisekujundusideedele. Mängi värvidega esmalt tekstiilidel, kui Sa ei tihka kohe suuri pindu värvida.

3 põhjust proovida vastandvärvide ühendamist:

  1. Toonide vastandamine toob välja uued varjundid isegi kõige harjumuspärasematel värvitoonidel.  
  2. Uued, ootamatud kombinatsioonid mõjuvad värskelt ja inspireerivalt.
  3. Unustades reeglid, saad ennast tunduvalt vabamalt väljendada.


Leia inspiratsiooni, proovi Color Now 2019 värvitoone oma kodus >>>