Loo kaunis interjöör sulandades sarnaseid värvitoone

Sarnaste toonide koos kasutamine on tuntud just moemaailmas. Sulandades sama värvuse erinevaid tonaalsusi saad lihtsasti luua harmoonilise ja elegantse sisekujunduse.

Harmooniline, kuid samas julge. Mõte sellest, et kogu tähelepanu ruumis kuulub vaid ühele värvile ning selle alatoonidele, võib esialgu heidutada. Lõpuks võib sellest aga sõltuvusse jääda.

Loo ruumis stiilne ja rahulik meeleolu, värvides nii seinad kui põrandaliistud sama tooni. Sein on värvitud seinavärviga Harmony, toon L396 Beeswax.

Valgusti, Vepsäläinen. Tugitool, Nomart. Vaip, Kartell Flagstore.

Kapp ja sein on mõlemad värvitud tooniga L433 Atlantis.

Anna toale ombre-stiilis välimus

Värve üksteisega sulandades ei tule Sul valida kahe sarnase tooni vahel, saad võtta need mõlemad! Color Now 2019 kollektsioonis on valik siniseid, punaseid, kollaseid ja rohelisi toone. Vali värv ja vaata, kui hästi erinevad tonaalsused kokku sobivad.

Sulandamine toob esile kogu antud värvitooni ilu. Võta üks värv ja pane kokku selle erinevad varjundid, et luua ombre efekt. Tulemus võib jääda peaaegu monokroomne.

Värve sulandades sobita detailid nagu padjad, tekid ja kardinad seintega. Õrn roosa sein on värvitud Tikkurila seinavärviga Harmony, toon H320 Magnolia.

Toon toonis värvide kasutamine loob rahuliku ja pingevaba olustiku. Toon J426 Lilac toob magamistuppa rahu.

3 põhjust proovida värvitoonide sulandamist:

  1. Sobitades kokku sarnaseid väga heledaid toone on tulemuseks harmooniline ruum, mis ei mõju liiga värviliselt.
  2. Toon toonis lahendus sobib kasutamiseks ka väikeses ruumis.
  3. Monokroomne interjöör toob esile materjalide tekstuuri.


Leia inspiratsiooni, proovi Color Now 2019 toone oma kodus >>>