Color Now 2019 värvikollektsioon

2019. aasta Color Now värvikollektsioon on inspireeritud ideest – leia ilu ootamatutest kohtadest. Värvikollektsioon, mille toonid pakatavad optimismist, loob positiivse tulevikupildi. On aeg luua sulanduvaid harmoonilisi või julgelt kontrastseid värvilahendusi, täpselt nii nagu Sulle meeldib!

90ndad, flamingode parved, mahlased puuviljad ja Miami. Color Now 2019 värvikollektsioon on inspireeritud päikeselisest Kariibi rannast, troopiliste lindude sulgedest ja glamuurse ajastu nostalgilisest maailmast.

Elavad värvitoonid, mis on meile tuttavad moelavadelt ja messidelt, on tulnud nüüd kasutusele ka  sisekujunduses. Ja põhjus selleks on väga loogiline. Peale pikka minimalistlike tuhmunud toonide kasutamise perioodi, igatseme millegi uue järele. Aeg on tuua interjööri mängulisust ja optimismist pakatavat tulevikuvisiooni.

Color Now 2019 värvikollektsioon pakub võimalust mängida toonidega ja leida sealt endale uued lemmikud. Kollektsiooni loomisel lähtuti kahest peamisest trendisuunast: sarnaste toonide omavaheline sulandamine või vastupidi, vastandlike toonidega kontrastite loomine. Kujutle näiteks riietuses või sisekujunduses värvitoone, mis on kas toon-toonis või siis esmapilgul mitte kokkusobivatest toonidest kokku kombineeritud.

Pole mingi saladus, et toonid, mis oma vahel kokku sulanduvad, näevad head välja. Kuid kombinatsioonid, kus värvitoonid üksteisega vastanduvad, võivad samuti suurepärased välja näha. 2019. aastal julgustamegi eriti kasutama viimast lahendust, sest just nii võib sündida midagi ootamatult head. Unusta reeglid ja vaata, kuidas vastandid tõmbuvad. 

Color Now 2019 värvikollektsioon

Punased

Punaste toonide hulgas on eriti õrn roosakas puudritaoline H320 Magnolia, mahlane ja elav virsikukarva aasta värv K319 Flamingo, julge punane M319 Reef ja tume, iseloomuga L418 Nectar.

Kollased

Kollektsioonis on lai valik erinevaid kollaseid toone. Soe ja hele F392 Cocoa butter, mis annab vaid vihje kollasele, S302 Grapefruit on päikseline ja julge, sinepikollane L392 Ducat toob soojuse ja L396 Beeswax toonis leidub piisake apelsinikarva oranži.


Sinised

Kõik kollektsiooni sinised mõjuvad rahustavalt. J426 Lilac on pehme sametine lilla.  Soe särav sinine J356 Sky meenutab selget taevalaotust ja M354 Macaw on traditsiooniline kuninglik sinine, mida leidub ka Macaw linnu sulgedes. L433 Atlantis on sügav ja rahustav valik. 

Rohelised

Kollektsioonis on neli vägagi erinevat rohelist. L373 Emerald on erk ja silmapaistev roheline, M386 Amazon meenutab tumedat sammalt, N439 Abyss on väga tume, peaaegu mustjas roheline. G371 Crystal on hele mündikarva toon.

Vaata Color Now 2019 värvikaarti >>

Toone saab kombineerida kahel viisil: sulandada kokku sarnased toone või värve vastandada, pannes toimima omavahel kontrastsed toonid.

Tutvu aasta värviga K319 Flamingo >>>