COLOR NOW 2018

Lase end lummata Minerals värvikollektsiooni maalähedastel ja julgetel värvidel

Minerals värvikollektsioon ühendab õhu ja maa klassikalised elemendid. Pruunide varjunditega murtud punased toonid, kahvatu liivakarva toon, kõik sinised ja tumehallid värvitoonid sobivad üksteisega täiuslikult nagu looduseski. Ole julge ja kombineeri interjööris ainult soojad toonid või mängi jahedate ning punaste värvitoonidega.


Minerals värvikollektsioonVärvitoonid ekraanil ei pruugi olla täpsed. Kontrolli värvitooni Tikkurila Tunneta Värvi värvikaardist, mille leiate kauplusest.

Naturaalsed, maalähedased toonid andsid kollektsiooni loomiseks inspiratsiooni

Tikkurila 2018 värvikollektsioon Minerals on Tikkurila disainijuhi Marika Raike, trendianalüütiku Nina Bruuni ja loovdirektori Päivi Häikiö koostöövili.

„Skandinaavia stiil liigub järk-järgult euroopalikuma maalähedasema värvipaleti suunas. Erinevad tekstuurid ja läikeastmed lisavad värvikombinatsioonidele täiesti uue mõõtme,” ütleb Nina Bruun, kirjeldades ideid 2018. a kollektsiooni taga.

„Rahustavad toonid on peaaegu nagu protest pideva müra ja sagina vastu, mis meid iga päev ümbritsevad. Neutraalsetest, loomulikest värvidest õhkub rahulikkust ja vaikust,” ütleb Marika Raike, rääkides nende inspiratsiooniallikatest.


Vaata videost kuidas värvitoone valiti


Tutvu žüriiga


Nina Bruun

Trendianalüütik ja disainer

Taanlanna Nina Bruun on tuntud disaini trendiseadja ning auhinnatud värvi- ja trendianalüütik.

Päivi Häikiö

Loovdirektor, Leroy agentuur

Päivi Häikiö on graafiline disainer, kes on loonud arvukatele Soome disaini-kaubamärkidele visuaalse identiteedi.

Marika Raike

Tikkurila disainijuht

Marika Raike,  Tikkurila disainijuht, on tõeline värvivirtuoos ja Tikkurila värvimaterjalide vaimne juht.


Vaata milliseid ruume trendivärvidega loodi