COLOR NOW 2017

Saa inspiratsiooni Growth-värvikollektsiooni julgetest toonidestGrowth-värvikollektsioonis tungivad julge tomatipunane ja jahe mädarõikaroheline looduse poolt vallutatud urbanistlikus miljöös jõuliselt esile. Õrnkollaka varjundiga mädarõikatooni kergus annab jõudu uskuda paremasse tulevikku ja viitab uutele algustele.

2017. aasta julged värvitoonidMarika Raike valis kolleegidega aastaks 2017 trendikaimad värvitoonid

Üks kolmest Color Now 2017 värvikollektsioonist mängib mõttega, mis juhtuks siis, kui linna üle võtaks võimu loodus. Color Now 2017 värvid valisid moekunstnik Teemu Muurimäki, sisekujundaja Susanna Vento ja Tikkurila disainipealik Marika Raike.

„On põnev mõelda, mis juhtuks siis, kui inimesed kaoksid ja loodus võtaks lihtsalt linnamaastiku üle. Kogusin moodboardi värvikaid lillemustreid ja tänase päeva lemmikuid looduslikke materjale nagu bambus, kork, puidumustris keraamika. Kogesin, et parimad kooslused sündisid Jaapani wabi-sabi-mõttelaadi järgides: vaid ebatäiuslikkus teeb asjast täiusliku, seetõttu peakski kunstniku pintsli jälg olema nähtav nii kangal kui värvipinnal.“

Marika Raike, Tikkurila disainipealik


Marika Raike on Tikkurila disainipealik. Raike vastutab Tikkurila värvikollektsioonide loomise ja arendamise eest, samuti on tema kätes Tikkurila värvibrändi visuaalne identiteet ning Raike sulest tuleb uusi põnevaid ideid kodu värvilahenduse värskendamiseks.

Vaata videot ja sukeldu Growth-värvikollektsiooni maailma