COLOR NOW 2017

Anna interjöörile uus ilme kombineerides Clay-värvikollektsiooni maalähedasi tooneRustikaalne Clay-kollektsioon tuletab meile meelde, kust me oleme pärit ning ühendab meid uuesti loodusega ja meenutab uhkust, mida tunneme oma kätega tehtu üle. Sisekujundajate lemmik soe terrakota tuleb eriti kaunilt esile kuldsete ja metallikvärvide kõrval.

2017. aasta rustikaalsed toonidSusanna Vento värvikollektsiooni põlenud ja soojad toonid on ajatud

Sisekujundaja Susanna Vento on koos moekunstnik Teemu Muurimäki ja Tikkurila disainipealik Marika Raikega üks Color Now 2017 kollektsiooni loojatest. Töö käigus armus ta soojadesse ja pesust kulunud toonide maailma.

„Kogusin oma moodboardi selgeid ja ajatuid värve, millest on võimatu tüdineda. Usun, et sisekujunduses liigume nüüd kirkast valge tooni maailmast soojade beežide ja liivatoonide poole. Nende kõrvale sobivad eriti hästi roheline ja sinine, mis panevad igavaks peetud beeži särama!“

Susanna Vento, sisekujundaja ja blogija


Susanna Vento on sisekujundaja, keda teatakse peamiselt Varpunen-sisekujundusblogi kaudu. Muljet on avaldanud ka tema koostöö mitmete nimekate disainibrändidega. Sisekujundajana on Vento klassika austaja, kelle firmamärk on kõrgdisaini ja ümbertöödeldud materjalide oskuslik ühildamine.

Vaata videot ja sukeldu Clay-värvikollektsiooni maailma