Eelnevalt õlitatud terrassi töötlemine veepõhise puiduõliga

vana_valispuitporanda_puhastamine_kaabitsaga

1. Puhasta pinnad tolmust harjaga. Eemalda oksakohtadelt vaik pahtlilabidaga. Lahtised osakesed Eemalda pinnalt kaabitsaga.

Töövahendid:

 
 
valispuitporanda_pesu

2. Pese pinnad Maalipesu puhastusvahendiga ja hallitanud pinnad puhasta Homeenpoisto või Terassi- ja kalustepesu puhastusvahendiga vastavalt etiketi juhistele. Kata kinni pinnad, mida ei ole plaanis töödelda. Loputa hoolikalt ja lase kuivada. Kui puidupinnale jääb nähtav kiht, eemalda see enne edasist töötlemist.

Töövahendid:

 
 
valispuitpinnalt_ulejaagi_arapuhkimine

3. Sega Valtti Puuöljy Akva või Valtti Plus Terassiöljy puiduõli hoolikalt enne kasutamist ja ka kasutamise ajal. Kanna puiduõli pinnale 1-2 korda pintsli või Anza terrassipadjaga, kasuta kindlasti ka pikendusvart. Jätkukohtade vältimiseks õlita ühtlaselt kogu laua pikkuses ühe korraga. Pühi üleliigne õli kohe ära. Järgmise kihi võid pinnale kanda, kui esimene kiht on täielikult imendunud ja pind on kuiv. Iga õlitamiskord muudab puidu tumedamaks.

Töövahendid:

 
 
 
töövahendite_loputamine_pesu

4. Puhasta töövahendid vee ja seebiga ning loputa hoolikalt või Pensselipesu puhastusvahendiga vastavalt etiketi juhistele.