Liikumisteed

Liikumisteede peamiseks turvalisuse probleemiks on libedus ja piisavalt selge nähtavus. Liikumisteed saab oluliselt turvalisemaks, kui värvida need spetsiaalsete eriotstarbeliste värvidega.

Takistab libisemist

Lisades põrandavärvile või -kattele Liukueste libisemiskaitset, saab siseruumides olevad liikumisteed muuda libisemiskindlaks. Värvisegu tuleb kanda kas kogu liikumistee ulatuses või ainult osaliselt kohtadesse, kus  on suurem libisemisoht, nagu näiteks trepiastmed.

Märgistused siseruumides

Liikumissuunda tähistavad märgised saab siseseintele kanda spetsiaallakiga. Pimedusse toob nähtavust Taika Glow spetsiaallakk, millega töödeldud pind helendab pimedas. 

Kui on vaja käega tuntavat suunajuhist, võib vastavad märgistused kanda seinale Tunto Karhea struktuurvärviga.


Tutvu toodetega


Liukueste_0.3L

Liukueste - libisemiskaitse

 

Sobib eriti hästi kasutamiseks libisemiskaitsena plekk-katustevärvidel.

Värv sobib katustele
Taika Glow 0.9L 1
M1

Taika Glow - efektlakk

 

Kasutatakse värvitud pindadel. Efekt tuleb paremini esile valgel/heledal aluspinnal täiesti pimedas. Vajalik on piisava valguse hulk enne pimendamist. Helendav efekt kestab kuni 6 tundi.

Värv on matt
Värv sobib lagedele ja siseseintele Värv sobib sisepõrandatele Värv on vesialuseline Töövahend rull Töövahend pihusti Töövahend pintsel
Värvi katvus karedal pinnal
8
Värvi katvus siledal pinnal
12
Tunto_Karhea_9L

Tunto Karhea - struktuurvärv

 

Uued ja varem värvitud betoon-, krohv-, tellis-, puitkiudplaat-, kipsplaat- ja laastplaatseintele, kuhu soovitakse dekoratiivpinda. Tunto Karhea struktuurvärvi võib kanda ka lagedele.

Värv on täismatt
Värv sobib lagedele ja siseseintele Värv on vesialuseline Töövahend pihusti Tool: trowel
Värvi katvus karedal pinnal
0,5
Värvi katvus siledal pinnal
0,7