Keskkonnasäästlikud veepõhised lahendused puitpindadele välistingimustes


Kasvav trend on ka välistingimustes eelistada veepõhiseid värvitooteid just oma kasutusmugavuse ja keskkonnasäästlikkuse tõttu. Tikkurila veepõhised välistooted puidule on väga vastupidavad ja värvipind püsib kaunina pikki aastaid.
Valtti Plus Terassiöljy on veepõhine taimseid õlisid ja vahasid sisaldav puiduõli terrassile ja aiamööblile. Uudsed värvipigmendid ja UV-kiirguse vastane kaitseaine annavad tootele erakordse ilmastikukindluse ja kestvuse. Puiduõli imendub sügavale puitu ja kaitseb seda efektiivselt niiskuse, määrdumise ja pragunemise eest. Valtti Plus Terassiöljy on mugav pinnale kanda, toode on lõhnavaba ja kuivab mõne tunniga. Lisaks terrassidele ning aiamööblile sobib ka välistreppide, sildade ja teiste väliste puitpindade õlitamiseks. Saadaval kaunid ja sügavad valmistoonid - pruun, hall ja must.

Valtti Plus Kesto on väga vastupidav UV-kaitseainega puidulasuur välitingimustesse. Toode sobib puitfassaadide (ka liimpalkpindade), aedade, aknaraamide ja välisuste viimistlemiseks, mis on varem töötlemata või töödeldud puidukaitsevahendiga. Valtti Plus Kesto lasuuris on  kasutatud uudset suurepärase ilmastikindlusega akrülaatsideainet ja Super Color toonimistehnoloogiat. Selline kooslus tagab 2 korda pikema hooldusvahe (rohkem kui 10 aastat) kui tavalisel puidulasuuril (2-5 aastat). Puidulasuur on toonitav ning valikus on eriti sügavad ja intensiivsed värvitoonid! Valtti Plus Kesto moodustab puitu kaitsva poolmati vetthülgava pinna.

Ultra Classic on poolmatt ilmastikukindel puitfassaadivärvide lipulaev, mis on Tikkurila üle 150. aastase ajaloo ja tugeva tootearendustöö tulemus. Toote sideaine, uusim polüakrülaat-tehnoloogia, annab värvile tipptasemel tooni- ja läikekestvuse. Sideaine tugevus ja paindlikkus tagavad, et värvipind puidul ei lõhene ega kooru kogu kasutusaja jooksul. Sobiv kõvadusaste aitab pinnal kauem puhas püsida kuna mustus ei suuda pinnale kinnituda ka suvekuumuses. Ultra Classic kaitseb puitpinda niiskuse eest, kuid on samas veeauru läbilaskev. Keskkonnasõbralik Ultra Classic värv sobib nii krunditud kui tööstuslikult krunditud puitpindade värvimiseks ja ka hooldusvärvimiseks.

Vaata ka teisi Ultra seeria tooteid - Ultra Matt puitmajavärv, Ultra Special piirdelaudade ja tuulekastide värv ning Ultra Primer kruntvärv.


Värvikaardid

Mööbli- ja terrassiõli Valtti Plus Terassiöljy on saadaval kolmes valmistoonis - pruun, hall ja must. Valtti Plus Kesto puidulasuur on toonitav Tikkurila Valtti peitside ja puiduõlide värvikaardi ning samuti Tikkurila Super Color värvikaardi toonidesse. Ultra Classic puitfassaadivärvi saab toonida Tikkurila puiduvärvide, Facade 760 ja Feelings Facade värvikaartide järgi.

Vaata õppevideoid kuidas õlitada ja saavutada ilus tulemus

Video: Välimööbli pesu ja õlitamine

Video: Terrassi pesu ja õlitamine

Vaata ka vahvaid videoid kuidas muusik Silver Laas oma suvekodus terrassi ning aiamööblit õlitab.Vaata inspireerivaid ideid:

Vajalikud vahendid


NÕUANNE: Tee vajalike vahendite ostmine lihtsaks! Lisa soovitud toode meelespea nimekirja vajutades rohelist nuppu. Nimekirja saad saata oma e-posti või koheselt välja trükkida.

Anza terrassipadi
 
Pikendusvars
 
Anza Platinum Angled Outdoor välistööde pintsel
 
Anza Elite Outdoor välitööde pintsel