IDEE ÕUE

Viis stiilset musta ideed terrassile ja aeda


Kui ühendate musta tooni looduslike materjalidega ning valgete ja haljaste toonidega – tervik on värske nagu suveöö! Vaadake allpool kirjeldatud erinevaid viise musta tooni kasutamiseks: värvi aed, välismööbel, terrass või majafassaad trendika tumeda tooniga.Kasutatud värvitoonLoo stiilne ja terav ilme ning värvi suur pind mustaga. Must aed ja looduslikud toonid moodustavad harmoonilise koosluse. Ülemisel pildil näha olev aed on värvitud Vinha värviga, toon 564X. Mustaks õlitatud trepid kontrastiks valgele krohvile. Õlitamiseks kasutati Valtti Plus Terassiöljy, mis peab vastu igasugusele ilmale.

Panusta detailidesse ja andke uus ilme aiamööblile. Õuekiik sai värske vastupidava välimuse Unica Akva värviga, toon Y497 Toro. Juba kulunud olemisega terrassilaua rest sai tänu värvikihile uue elu.

Too soojust rõdule: must rõdupõrand on jalale soe astuda ja silmale soe vaadata. Pind on töödeldud Vatti Plus Terassiöljy puiduõliga, mis peab vastu nii kergetele kui rasketele sammudele. Põranda asemel võib musta tooni kasutada ka välisfassaadil, et anda uut hoogu kogu hoonele. Suvila on värvitud Ultra Classic puitfassaadivärviga ja toon 564X on valitud Puiduvärvide värvikaardist.