Loo suursugune elutuba kasutades harmoonilisi värvitoone


Fotograaf ja blogija Riikka Kantinkoski kujundas rahuliku elutoa Color Now 2017 Hazy-värvikollektsiooni harmooniliste toonidega. Sea aasta värv sisekujunduses nurgakiviks edasiste juhendite abil.Kasutatud värvitoonidAnna ruumile tunne heleda Angoora abil

„Et kõrge ja avar ruum säilitaks oma eripära, valisin põhitooniks H466 Angora. Hele toon aitas ruumi üldmuljel jääda sama avaraks, kuid samal ajal muutus üldine ruumitunnetus pehmemaks ja rahulikuks,“ rääkis Riikka Kantinkoski.  Angoora on valitud Tikkurila aasta 2017 värviks.

„Elutoa kontorinurga seinapinnad värviti nefriithalliks ja see lisas ruumile iseloomu. Nefriidi ja Angoora toonid sobivad üksteisega tingimusteta, seega lõpptulemus jäi rahumeelne. Kokkuvõttes sai ruumist kaunis ja kodune tervik, kuhu sobib kutsuda sõpru ühiselt aega veetma.“


Saa inspiratsiooni Riikka stiliseeritud elutoa transformatsioonist

Nii viid Riikka ideed ellu

Seina värvimine

  1. Puhasta seinad mustusest ja märgista värvitavad alad maalriteibiga.
  2. Värvi seinad Tikkurila täismati seinavärviga Harmony kaks korda, suurem ala ihukarva Angoora-toonis ja väiksem ala rohekashalli Nefriidi toonis. Kasuta värvimiseks pikendusvart ja rohkelt värvi, et saavutada ühtlane lõpptulemus. Hoia meeles teha viimane rullitõmme alt üles ühtlasema pinna saavutamiseks.
Loe siseseinte värvimise täpsemat juhendit siit >>

Mööbli värvimine

  1. Puhasta värvitavad pinnad mustusest, lihvi. Eemalda lihvimistolm.
  2. Krundi Otex Akva veepõhise kruntvärviga.
  3. Värvi mööblitükk 1-2 korda mati Helmi 10 mööblivärviga kasutades mööbli jaoks mõeldud värvirulli või pintslit.
Loe mööbli värvimise täpsemat juhendit siit >>


Vajalikud vahendid


NÕUANNE: Tee vajalike vahendite ostmine lihtsaks! Lisa soovitud toode meelespea nimekirja vajutades rohelist nuppu. Nimekirja saad saata oma e-posti või koheselt välja trükkida.

Otex Akva - veepõhine kruntvärv
 
Maalipesu - puhastus- ja eeltöötlusaine
 
Lihvpaber
 
Tolmuhari
 
Maalriteip
 
Pintsel S1
 
Värvirull S10
 
Rulliraam S18
 
Värvivann