Sädelusest inspireeritud


Kuld, vask ja messing sädelevad nii moes kui sisekujunduses. Lisa oma kodule sära killukese metalliktooniga.Kasutatud värvitoonid


1. Katseta julgelt

Metalliktoonide valik on lai - lisaks klassikalistele nagu vask, kuld ja messing, saad valida veel ka näiteks roosade, lillade ja sinakate pärlmuttertoonide vahel. Tikkurila Taika värvikaardist leiad 26 pärlmuttertooni. Ka väike sädelus paneb ruumi helendama. 

2. Alusta detailidest

Taika pärlmuttervärvid sobivad hästi väikestele pindadele ja detailidele. Riidenagi, vana lamp, vaas või tool võib muuta kogu ruumi ilmet.

3. Värvi mitmes kihis

Vali värvitooni hoolikalt. Ilusa katva tulemuse saamiseks värvi seinapinnad kaks korda Taika Helmiäismaali pärlmuttervärviga, kasuta selleks värvirulli. Väikeste detailide värvimiseks võid kasutada kas väikest rulli või pintslit.

NÕUANNE! Ka Sinu aksessuaarid võivad olla sisekujunduse osa. Tõsta oma lemmikud kuldsed kingad imetlemiseks välja. Kasta vanad lauanõud kuldse värvi sisse ja sea need sisustusdetailideks. Metalliktoonid sulanduvad hästi nii kahvatuted pastellide kui ka sügavate värvitoonidega.

Ühenda omavahel pärlmutter ja täismatt. Kauni puuderroosa seina saad Tikkurila täismati Harmony sisevärviga, toon Y415.


Töövahendid


Taika Helmiäismaali - pärlmuttervärv
 
Pintsel S1
 
Taika-värvirull S13
 
Rulliraam S18
 
Värvivann