Lisa ruumile soojust Aasta värviga N405 Terracotta

N405 Terracotta toon sobib erineva valguse ja värvikombinatsioonidega igat tüüpi sisekujundusse ning toob koju nii oodatud soojuse.

Aasta värv N405 TerracottaTäienda heledat interjööri maalähedase tooniga N405 Terracotta

Too aasta värvitooniga pisut elu jahedasse ja tasakaalukasse Skandinaavia stiilis interjööri. Ühendades Terracotta kahvatute neutraalsete toonidega, tekib elegantne ja väärikas kombinatsioon.  Vali näiteks Merino Y458 peen liivakarva toon N405 Terracotta toonile täienduseks.

Hea mõte on värvida mööbliese Terracotta tooniga ja vaadata, kuidas see loob ruumis täiesti uue tähelepanukeskme. Terracotta ei ole erksavärviline toon ega domineeri seetõttu ümbritsevate heledate pindade üle. Proovi värvinäidisega, kuidas see värvitoon reaalselt sinu koju sobib.Kombineeri rikkalikke värvitoone

Kui tahad luua luksuslikult sooja õhkkonna, siis ole julge ja kombineeri Terracotta toon teiste maalähedaste värvitoonidega. Rohelised toonid näivad Terracotta kõrval rohelisemad, sest need on täiendavad värvid. Suured toataimed Terracotta värvi  anumates on selle kombinatsiooni klassikaline näide. Katseta Terracotta tooni sobivust oma kodus ja värvi sellega üle päevinäinud lillepotid.

Terracotta tooniga kombineeritud punakad värvid loovad soojusest pakatava atmosfääri. Katseta selliste toonidega nagu M476 Rooibos, H456 Straw ja M425 Beetroot ning jälgi, millise koosmõju need Aasta värvitooniga loovad.