Värvi töötuba inspireerivalt kirkaks


Tööstusdisainer ja blogija Pinja Rouger ehitas funktsionaalse kodukontori, mis pakatab energiast. Vali särtsakate toonide seast oma lemmik, et tuua kevad koju.Kasutatud värvitoonidVärvi sahtlikapp värskeks

Mädarõika tooni sahtlikapi sahtlid on värvitud Liitu tahvlivärviga liikudes valkjast V389 Yello transparent-toonist roheka M384 Basilica-toonini ja sealt edasi halli Y497 Toro-tooni juurde. Erivärvilised sahtlid, millele saab kriidiga kirjutada, annavad võimaluse asju mugavalt süstematiseerida. Kodukontori laua plaat on värvitud Liitu- tahvlivärviga samuti hallis Toro-toonis ja seinad Harmony seinavärviga, toonideks hele mädarõikatoon F390 Horseradish ja punane tomatitoon M316 Tomato.

„Armastan värve ja ei karda kasutada sisekujunduses julgeid toone. Erksate värvide kasutamisel pean oluliseks siiski alati kasutada valgeid pindu toonide ühendamiseks ja ruumi värskuse säilitamiseks, kuna valge aitab teistel toonidel esile pääseda nii, et need ei hakka domineerima,“ räägib Pinja Rouger.


Vaata, kuidas kodukontor saab Color Now 2017  Growth-värvikollektsiooni toone kasutades uue ilme

Nii viid Pinja ideed ellu

Efektseina värvimine

  1. Puhasta seinapind mustusest ja märgista värvitavad alad maalriteibiga.
  2. Värvi seinad Tikkurila täismati seinavärviga Harmony kaks korda, suurem ala heledas mädarõika toonis ja väiksem punase tomati värvi. Kasuta värvimiseks pikendusvart ja rohkelt värvi, et saavutada ühtlane lõpptulemus. Hoia meeles teha viimane rullitõmme alt üles ühtlasema pinna saavutamiseks. Eemalda teibid enne värvi täielikku kuivamist.
Loe siseseinte värvimise täpsemat juhendit siit >>

Sahtlikapi ja lauaplaadi värvimine

  1. Puhasta värvitavad pinnad mustusest, lihvi. Eemalda lihvimistolm.
  2. Krundi vajadusel Otex Akva veepõhise kruntvärviga.
  3. Värvi mööblitükk 2-3 korda Liitu tahvlivärviga kasutades mööbli jaoks mõeldud värvirulli. Lase kuivada nädal või kauem ja siis asu kriidiga pinnale joonistama-kirjutama.
Loe mööbli värvimise täpsemat juhendit siit >>


Vajalikud vahendid


NÕUANNE: Tee vajalike vahendite ostmine lihtsaks! Lisa soovitud toode meelespea nimekirja vajutades rohelist nuppu. Nimekirja saad saata oma e-posti või koheselt välja trükkida.

Maalipesu - puhastus- ja eeltöötlusaine
 
Lihvpaber
 
Tolmuhari
 
Maalriteip
 
Pintsel S1
 
Mööblivärvirull S14
 
Värvirull S10
 
Värvivann
 
Rulliraam S18